as_ar80a1x10ft
as_ar80a1x10ft_2
as_ar80a1x10ft
as_ar80a1x10ft_2
A&S AR80A1X10FT simplex ketting 1" (80a-1)
 133,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Massief-geëxtrudeerde bus
  • Massief-geëxtrudeerde rol
  • Platen met bredere schalmen
  • Geharde en glasparelgestraalde schalmen
  • Uitgebreid Europees (BS) en ANSI-assortiment
  • Breed assortiment aan bevestigingen beschikbaar
  • Smeermiddel naar keuze om aan de wensen van de klant te voldoen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 1 inch; 25,4 mm
  • Gewicht (kg/m): 2,8 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 80A-1
  • Hoogte: 3
  • Binnenbreedte: 15,75 mm
  • Uitvoering (ketting): Simplex
  • Breeksterkte: 55600 N
  • Lengte (pen): 32,7 mm
  • Diameter (pen): 7,94 mm
  • Dikte (buitenplaat): 3,25 mm
  • Dikte (binnenplaat): 3,25 mm
  • Plaathoogte: 24,13 mm
  • Diameter (rol): 15,88 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 6623901118991
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR80A1X10FT
Steek
1 inch; 25,4 mm
Gewicht (kg/m)
2,8 kg/m
Productlijn
Renold A&S
Type (iso/ansi)
80A-1
Hoogte
3
Binnenbreedte
15,75 mm
Uitvoering (ketting)
Simplex
Breeksterkte
55600 N
Lengte (pen)
32,7 mm
Diameter (pen)
7,94 mm
Dikte (buitenplaat)
3,25 mm
Dikte (binnenplaat)
3,25 mm
Plaathoogte
24,13 mm
Diameter (rol)
15,88 mm